Onceki
Kapat
Bekleyiniz, resim yukleniyor...Sonraki

Bekleyiniz, resim yukleniyor...PESCO - Packaging Equipment Supplier CO.

Satış Sonrası

Bakım Çözümleri

Bakımı doğru yapılan üretim ekipmanı, performansın, hedeflenen düzeyde olmasını ve öyle devam etmesini sağlar. Ayrıca ürün kalitesinde istikrarı korumak ve birim başına toplam maliyeti azaltmak açısından temel öneme sahiptir. Doğru bakım üretim maliyetlerinin düşmesine katkıda bulunur.

Ekipmanın bakımının doğru yapılmasının en iyi yolu bir bakım sözleşmesidir. Liste fiyatlarından, performans hedeflerine bağlı sabit fiyatlara kadar pek çok değişik sözleşme seçenekleri sunuyoruz.

Makinadaki her ünitenin kendine özgü bakım şartları vardır. Burada önemli olan, herhangi bir problemle karşılaşılmadan önce doğru zamanda ilgili birimlere bakım yapılmasıdır. Önemli üretim kayıplarına neden olabilecek arızalardan ancak bu yolla kaçınılabilinir.

Operatör Yetkinliği

Makinayı kullanacak operatörlerinizin başlangıç süresinde makinayı kullanımı ile ilgili eğitim verilmesi sunduğumuz ve önemli olan hizmetlerden birisidir.

Yedek Parça

Yedek Parça Bölümü olarak hedefimiz, müşterilerimizdeki paketleme hatlarının verimli, etkili ve ekonomik koşullarda üretim yapabilmesi için gerekli yedek parça ve sarf malzemelerinin en hızlı ve doğru şekilde teminini sağlamaktır.